Ürün detayları
Vinil tahta döşeme için uç kapak, sürgülü kapılarınız, şömineleriniz veya halı veya karo gibi hafif yükseltilmiş yüzeyler arasında bir kaplama sağlamak için tasarlanmıştır.
Premium SPC, PVC, WPC veya HDF'den inşa edilen ve gerçekçi bir ahşap tane dokusu kaplamasına sahip olan bu uç kapak, 8mm ve sağlam 2400mm} kalınlığı ile ideal bir eşleşmedir . 35mm boyutları, vinil plank döşeme {.}} Kalınlığı ile .}} 35mm boyutları, vinil plank döşeme {{{{}}} {
Video Açıklama
Ürün detayları






Konut ve ticari alanlar için ideal
Ev yenilemelerinden büyük ölçekli ticari yapılara kadar, vinil tahta döşeme uç kapağımız çeşitli uygulamalar için uygundur . İster bir oturma odası zemini, bir otel koridoru veya ofis giriş yolumuzu bitiriyor olun .}}}}}}}, ücretsiz örnekler (nakliye ücreti, ücretsiz örnekler sunarız, yani yatırım yapabilirsiniz, yani yatırım yapabilirsiniz.
Kurulumu kolay, dayanacak şekilde inşa edilmiş

Kurulum basittir ve diyerler veya profesyoneller tarafından yapılabilir . Sadece uç kapağı vinil tahta döşemenizin kenarına koyun ve önerilen yapıştırıcılar veya kilitlerle kurulum . .}}}}} prömiyerinin ötesinde bir sorun yaratan sağlam, pürüzsüz bir görünüm yaratır mı? Sadece bugün yararlı müşteri destek personelimizi arayın .
Müşteri Geri Bildirimi

"Mükemmel eşleşme!"
"Bu uç kapaklar tam olarak döşeme projemizi bitirmek için ihtiyacımız olan şeydi . Ahşap tahıl güzel bir şekilde eşleşti ve kurulum basitti . bir sonraki işimiz için tekrar sipariş verecek ."
- l . t ., Avustralya
"Mükemmel Kalite ve Hızlı Nakliye ."
"HH döşeme zamanında teslim edildi ve ambalaj sağlamdı . CE sertifikasını takdir ettik ve ürünün iyi yapılmış olduğunu söyleyebiliriz ."
- ms ., İspanya
"Mükemmel Müşteri Hizmetleri ."
"Kurulum hakkında bazı sorularım vardı ve ekip ayrıntılı tavsiyelerle hızlı bir şekilde cevap verdi . Ücretsiz örnek, doğru seçimi yapmamıza yardımcı oldu . kesinlikle tavsiye!"
- JK ., ABD
Ürün parametreleri
| Bağlanmak | Detaylar |
| Boyut | 2400mm × 35mm |
| Kalınlık | 8mm |
| Sona ermek | Ahşap tahıl |
| Malzeme | SPC (taş plastik kompozit)|PVC|WPC|HDF |
| Ağırlık | 14.5kg/kutu |
| Sertifika | CE/ISO |
| Ambalaj ve teslimat | Ambalaj: karton + palet (isteğe göre) |
| Teslimat: deniz veya hava yoluyla (isteğe göre) | |
| Liman | Çin ana limanı |
| Kurşun zamanı | Hazır Hisse Senetleri: 7-15 Sipariş Onayı ve Ödemeden Günler Günler . |
| Özel Ürünler: 30-45 Sipariş Onayı ve Ödemesinden Günler Günler . |










